Gün Batımı Turları

Gün Batımı Turları

İstanbul manzarasına karşı günün en güzel saatlerini sevdiğinizle geçirmek istemez misiniz? Gün batımı turları içinden tercih ettiğiniz pakete göre mekânda yiyecek ve içecek ikramı, özel müzik ve süslemeler de yer alır. Evinizin camından ya da dışarıdayken seyrettiğiniz gün batımının yanında sadece size özel kiralanmış bir tekneyle harika ve dolu dolu zamanlar geçirmenin keyfini çıkarın. Sizin için dekore edilmiş harika bir mekânda özel ve bütün şehrin kalabalığından uzak harika zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Şimdi gün batımı turları paketlerimize göz atabilirsiniz. Size en muhteşem hizmeti vermek için görüşlerinizi önemsiyoruz. Kendinizi boğazın muhteşem manzarasına bırakırken yanınızda en sevdiğiniz kişi ya da kişiler olsun! Şimdi bizi arayarak paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gün Batımı Ayağınıza Gelmiş Gibi Hissedin!

Gün batımını görmeyen yoktur elbette. Ama boğazda gün batımını karşılamak ve batan güneşe selam vermek bir başka güzeldir. Bütün insanların arasından sıyrılıp şehrin kalabalığından uzakta güneşin altın saatlerini gözlemlemek ve bu güzel manzarada fotoğraf çektirmek ne de güzel olur. Romantik bir boğaz turu ile kendinizi denizin sakinleştirici havasına bırakın. Seçtiğiniz pakete ek olarak dilerseniz şampanya ikramı, Boğaz Köprüsü’nde lazer gösterisi de bu güzel turu fevkalade bir güne dönüştürmeye hizmet edebilir.

Sadece Boğaz Turu ile yetinmek istemeyenleri için boğaz turunda evlenme teklifi sürprizi de alternatifimizdir. Bunun için size özel pırlanta tektaş yüzük de temin edebiliriz. Gün batımı turları arasında turun başlangıç ve bitiş noktasını kendi zevkinize göre siz belirlersiniz. Böylece hazır planlı turlardan farklı olarak tercih ettiğiniz rota üzerinde seçtiğiniz tekne ya da yat modeliyle günün en güzel zamanlarını yaşayabilirsiniz. Bu harika sürprizlerden oluşan güne dilerseniz bir de isminizin baş harfleriyle süslenmiş harika balonlar eşlik etsin. Felekten bir gün çalmak için Boğaz manzarasına karşı gün batımında kendinizi şımartın.

İstanbul Manzarası Sizi Selamlasın!

Özel olarak seçebileceğiniz et ya da balık menüsü ile günün en güzel saatinde akşam yemeğinizi harika bir manzaraya karşı yemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tamamen sizin hizmetinizde olan servis elemanlarımız, dilerseniz canlı müzik grubumuz, tamamen sizin için süslenmiş ve hazırlanmış özel teknemizle kendinizi anın büyüsüne bırakmanız için hizmet veririz.

Hayatın koşturmacasından bir anlığına uzaklaşarak seçtiğiniz müzik enstrümanlarıyla ruhunuzu doyurabilirsiniz. Hem romantik bir yemek hem akıllardan silinmeyecek eşsiz bir müzik ziyafeti ile kendiniz için muhteşem bir seçim yapabilirsiniz. Hayatın size sunduğu sürprizleri beklemek yerine biraz da siz kendiniz için güzel bir sürpriz yapın. Kendinize ve sevdiğinize hediye edeceğiniz bu anlamlı gün, ileride hatırlayıp güzelce anacağınız en özel anılarınızdan biri olacak.

Harika Gün Batımı Turları ile Hayatın Karmaşasından Uzaklaşın!

Kafanız her gün bin bir türlü şeyle meşgulken hep ertelediğiniz hayatınıza biraz da zaman ayırın. Gerçekleştireceğiniz harika şeyleri kutlayın. Henüz yapmadığınız ama yapmanın hayalini kurduğunuz her şeyi şu an bulunduğunuz yat içinde düşleyin. Düşlerinizin bir parçası olmaktan mutluluk duyarız. Venoa Organizasyon olarak pandemi koşullarına uygun şekilde dezenfekte edilmiş özel yatlarımızda hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürmek için varız.

Kendinize iyi bir zaman ayırmak, bütün bir haftanın belki bir ayın negatif yükünü silip atmanıza yardım edecek. Sadece bir yat turu ya da boğaz turu yapmak yerine İstanbul’un keyfini daha uzun süre çıkarmak ve konaklamak isterseniz size bu konuda da ekstra hizmetlerimizle yardımcı olabiliriz. Konaklama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bize kalmak istediğiniz tarihi, tura katılacağınız günü bildirmeniz yeterlidir. Gün batımı turu ile harika bir İstanbul ziyafeti çekerken geldiğinize değecek kadar anı biriktirmenize ve bu anları ölümsüzleştirmenize yardımcı oluruz. Yat turları için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search