Tekne ve Yat Kiralama

Yatlarımızı keşfedin!

Her geçen gün daha da popüler hale gelen tekne yat kiralama hizmetleri günlük ya da saatlik kiralama sistemi üzerine kuruludur. Yemekli ya da yemeksiz olarak kiralanabilen bu yatlarda model ve diğer detaylar müşteri tarafından seçilir. Toplantı, eğlence, kutlama ve davet için kiralanan yatlarda hem ekonomik hem de lüks model seçenekleri vardır.

Talep edilen yat kiralama hizmetlerinde oryantal show, canlı müzik, yemek, kokteyl ya da kahvaltı yemek menüsü, rehber, DJ, lazer gösterisi ve benzer hizmetler yer alır. İsteğe bağlı olarak sadece yat kiralanıp bu tür detaylar müşterinin kendisi tarafından da halledilebilir. Yatlar yaz ve kış sezonu fark etmeksizin dört mevsim boyunca kullanılabilir.

Tekne Kiralama İstanbul

Her dönem ilgi gören tekne kiralama İstanbul organizasyonları farklı amaçlar için kullanılabilir. En çok kullanıldığı organizasyonlar arasında evlenme teklifi, nişan, nikah sonrası yemek, evlilik yıldönümü, düğün, doğum günü, mezuniyet, bekarlığa veda, iş yemeği, akşam yemeği, iftar, kahvaltı, fasıl ve yüzme turu yer alır. Kiralama sırasında organizasyona özel ekstra hizmetler de talep edilebilir.

Yat kiralamada çalışma prensibi genellikle aynı olup en az iki saat için kiralama yapılabilir. Kiralamanın yapılabilmesi için müsaitlik durumunun olması gerekir. Bu sayede yat istenilen saatte kiralanabilir. Talep edilen saate göre rezervasyon oluşturulacaktır. İstanbul genelinde kiralık yatların başlangıç ve bitiş noktaları genellikle sabit olduğundan Özellikle Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek en sık kullanılan yerler arasındadır.

Tekne Yat Kiralama Fiyatları

Günlük ve saatlik tekne yat kiralama fiyatları farklı olup her zaman en uygun fiyat teklifleri sunulur. Fiyatlara yakıt ve kaptan ücreti dahil olup bu kalemler için ekstra bir ücret ödenmez. Yatların saatlik fiyatları kişi sayısına ve tarihe bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Eğer yemek, müzik ve benzer organizasyonlar olursa fiyatlar daha yüksek olacaktır. Örneğin evlilik teklifi için yat kiralanıyorsa lazerli, akşam yemekli, kız kulesinde, romantik, keman eşliğinde gibi farklı seçeneklerle yat kiralanabilir. Bu nedenle her müşteri için yat kiralama maliyeti birbiriyle aynı olmayacaktır. Fiyatlar ve kiralama detayları başlangıç aşamasında detaylı şekilde görüşülür.

Saatlik Tekne Kiralama

İstanbul genelinde yaygın olan saatlik tekne kiralama hizmeti müşterilerin talebine göre 3, 4, 5 saatlik gibi programlarla yapılır. Eğer yat istenen bir noktadan başlayacaksa bu durumda ulaşım için geçen süre kiralanan saatten düşülebilir. Bu gibi detaylar kiralama için anlaşma yapılırken görüşülür. Saatlik kiralama yapılabilmesi için önceden firmaya başvurulup rezervasyon talebinin iletilmesi gerekir.

Rezervasyon ve bilgi almak için online iletişim formu, e posta adresi, telefon numarası ya da iletişim adresi kullanılabilir. İletişim formuyla irtibat için isim, e posta adresi, iletilmek istenen mesaj ve telefon numarası bilgilerinin eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Tüm bilgiler gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde ilgili kişiye geri dönüş yapılacaktır.

Kokteyl Yat Kiralama

Her türlü organizasyon için kullanılabilen yat kiralama hizmeti konforlu bir mavi yolculuk imkanı sunar. Özellikle kokteyl yat kiralama için talep fazla olup bu tür hizmetler saatlik gerçekleşir. Kiralık yatların hepsinde ses sistemi olduğundan tüm kutlamalar daha eğlenceli hale gelecektir. Eğer dinlenmek istenen özel şarkılar varsa müşteri bunları yanında cd ya da usb ile getirebilir. İsteğe göre ekstra DJ ya da canlı müzik hizmeti de talep edilebilir. Hizmetin hangi saatte başlayacağı ve son bulacağı kiralama hizmetinin saatine göre değişecektir.

Bebek Yat Kiralama

En çok ilgi gören hizmetlerden biri olan Bebek yat kiralama boğaz turu, yemekli organizasyonlar, doğum günü ve evlilik teklifi için ideal olacaktır. Bu tür taleplerde merak edilen tüm soruları sormaktan çekinmemek gerekir. Yapılan sözleşmede tekne isminin yer almasına dikkat edilmeli, teknenin sigorta ve bakımlarının yapıldığı teyit edilmelidir.

Kiralamalar için kişi sınırı bulunmakta olup buna önem verilmelidir. Tekne tipi kişi sayısına göre seçildiğinden dikkate alınmalıdır. Hizmetten yararlanabilmek için rezervasyon süreci eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. Doğru yat türü, menü, rota, ekstra aktiviteler seçilerek fiyat netleştirilir ve ödeme kısmı tamamlandıktan sonra kiralama süreci biter. Kiralanan gün ve saat geldiğinde tekne ilgili müşterinin kullanımına hazır olur.

Yemekli Yat Kiralama

İstanbul’da boğazın güzelliklerini görerek yararlanılabilecek yemekli yat kiralama hizmeti baş başa ya da grup organizasyonu şeklinde düzenlenebilir. Yemeklerde başlangıç olarak çorba ve aperatifler, salata, ana yemek, tatlı ve ikramlar bulunur. Farklı menüler şeklinde hazırlanan yemekler ile deniz manzarasına karşı unutulmaz anlar yaşamak mümkündür. Yemek servisi müşteri tarafından belirlenen saatte yapılır. İsteğe bağlı olarak yemek servisi yapacak olan personel de misafirlere eşlik edebilir. Yemekli kiralamalarda talebe göre yemek süresi uzatılabilir ya da yemeğe alkollü veya alkolsüz içecekler dahil edilebilir. Bunlara ek olarak süsleme, canlı müzik gibi hizmetlerden de yararlanılabilir.

Lüks Yat Kiralama

Gezinti ya da çeşitli organizasyonlar için yararlanılacak lüks yat kiralama hizmeti hem fiyat hem de içerik olarak müşteri beklentilerine göre oluşturulur. Tüm kiralama süreci beklentilere göre planlanır ve her zaman en uygun fiyatlar geçerlidir. Yatın ek donanım özellikleri ve iç hacmi arttıkça fiyatlarda da değişmeler olacaktır. Kişisel tercihlere ve bütçeye en uygun yat tercih edilebilir. Firmadan randevu alarak kiralanacak yatı önceden görmek mümkündür. Yoğunluktan etkilenmemek adına kiralama için en kısa süre içerisinde randevu oluşturulmalıdır. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında lüks yatlar için talep daha fazla olduğundan rezervasyon konusunda aceleci davranmakta fayda vardır.

Start typing and press Enter to search