Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi İçin Mükemmel Ortamı Oluşturan Romantik ve Tarihi Mekan

Evlilik teklifi için mükemmel bir yer, bu anı unutulmaz kılmak için mükemmel ortamı yaratan romantik ve tarihi bir mekandır. Evlilik teklifi, bir çiftin hayatındaki en önemli anlardan biridir. İki kişi arasındaki özel bir an veya sevdiklerinizle paylaşılacak bir olay olabilir. 

Neden Kız Kulesi Evlilik Teklifi İçin En İyi Romantik Ortamdır?

Kız Kulesi yüzyıllardır evlilik teklifleri için kullanılan bir mekandır. Boğaz’ın, İstanbul’un ve Anadolu yakasının güzel manzarasının tadını aynı anda çıkarabileceğiniz bir yerdir. Aynı zamanda yukarıdan muhteşem bir manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz bir yerdir. Kız Kulesi mükemmel bir romantik ortam olmasının yanı sıra sevdiğinizle fotoğraf çektirmek için de çeşitli fırsatlar sunuyor. Ayrıca birçok film ve dizide çekim yeri olarak kullanılmıştır.

Yatta Sürpriz Evlilik Teklifi

IMG_8285jpg
 

 

                     Lazerli Evlilik Teklifi Nedir ve Neden Bu Kadar Eşsizdir?

Lazerli Evlilik Teklifi, sevdiğiniz kişiye evlenme teklifi etmek için benzersiz, romantik ve akılda kalıcı bir yoldur . Evlilik Tekliflerinde baş başa ve romantik bir ortam arayanlar için iyi bir seçenektir.

jp
10.999
DELUXE
LUX YAT İLE 3 SAAT BOĞAZ TURU
SİZE ÖZEL ROMANTİK MASA SÜSLEMESİ
2 KİŞİLİK KOKTEYL MENÜ (KARIŞIK LÜX ÇEREZ,CİPS,MEYVE TABAĞI)
SOFT İÇECEK İKRAMI
TURUNUZ BOYUNCA SİZE SERVİS YAPICAK SERVİS PERSONELİ
SİZE ÖZEL ŞARKI LİSTESİ OLUŞTURULMASI
KIZ KULESİ VE BOĞAZ MANZARASINDA SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİNİN GERÇEKLEŞMESİ
EVLİLİK TEKLİFİ SIRASINDA SOĞUK ALEV (VOLKAN) GÖSTERİSİ
Seyahat Sigortası
13.999
LUXURY
LUX YAT İLE 3 SAAT BOĞAZ TURU
SİZE ÖZEL ROMANTİK MASA SÜSLEMESİ
2 KİŞİLİK KOKTEYL MENÜ (KARIŞIK LÜX ÇEREZ,CİPS,MEYVE TABAĞI)
SOFT İÇECEK İKRAMI
TURUNUZ BOYUNCA SİZE SERVİS YAPICAK SERVİS PERSONELİ
SİZE ÖZEL ŞARKI LİSTESİ OLUŞTURULMASI
KIZ KULESİ VE BOĞAZ MANZARASINDA SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİNİN GERÇEKLEŞMESİ
EVLİLİK TEKLİFİ SIRASINDA SOĞUK ALEV (VOLKAN) GÖSTERİSİ
Seyahat Sigortası
FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
SİZE ÖZEL VİDEO KLİP OLUŞTURULMASI

Paketlere Ek Olarak Alabilecekleriniz

300 TL
Vip Karşılama ( Kırmızı Halı ve Soğuk Volkan Eşliğinde)
(Fiyat Alınız)
V.I.P araç ile hava alanından, otelinizden veya evinizden transfer , Tekneye transfer.
1000 TL
Lazer ile Köprüye İsim/Yazı Yazdırma
800 TL / Kişi
Yemek Menüsü Balık Izgara veya Karışık Izgara (Vegan Menü İçin Ayrıca Belirtiniz.)
1000 TL
Çiçek Buketi ( Özel Tasarım bir buket istiyorsanız ayrıca fiyat alınız. )
1000 TL
Kutlama Pastası ( Butik özel tasarım pasta için ayrıca fiyat alınız.)
1500 TL
İsminizin baş harfi ve kalp şeklinde balon
(Fiyat Alınız)
Keman, Gitar, Fasıl Ekibi ve vb. Müzik Enstrüman Performansı
1500 TL
Kutlama Amaçlı Şampanya Sunumu ( Girişte veya Organizasyon Sırasında.)

Evlilik Teklifi Organizasyonları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Misafirlerimiz genellikle 10 -15 gün öncesinden rezervasyonlarını yaptırmaktalar. Yatlarımızın müsait olması durumunda, aynı gün içerisinde bile organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz. Hafta sonu, gün batımı, akşam üzeri gibi en çok tercih edilen saatlerde bir organizasyon düşünen çiftlerimizin planları belli olur olmaz rezervasyon yaptırmalarını öneriyoruz.

Yatta evlenme teklifi organizasyonları 7/24 gerçekleşmektedir. Evlenme teklifini istediğiniz gün ve saatte yapabilirsiniz. Fakat istemiş olduğunuz saatlerin dolmaması için rezervasyonunuzu mümkün olduğunca önceden yaptırmalısınız.

  1. 2019 yılından beri organizasyon ve yat kiralama sektörü içerisinde yerli ve yabancı bir çok müşteriyi ağırlamış, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumsal bir firmayız.
  2. İşinde profesyonel ve güler yüzlü personellere sahibiz. Firmamızın yapmış olduğu organizasyonları sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden inceleyebilirsiniz.
  3. Yatlarımızı organizasyondan önce gelip görebilirsiniz.
  4. Fiyatlarımız şeffaf ve her bütçeye uygundur. Size söylenen ücret dışında ek ücret talep etmeyiz.
  5. İTO ve Deniz Ticaret Odası’na kayıtlı kurumsal bir firmayız.
  6. Servis ettiğimiz yemek menülerini ve içecekleri üst sınıf restoranlardan temin ediyoruz.
  7. Yılın En İyi Organizasyon ve Yat Kiralama Firması” ödülünün sahibi olan kurumsal bir firmayız.

Havanın soğuk veya yağmurlu olması organizasyonları yapmamıza engel olmaz. Teknelerimizde ısıtıcı ve kışlık brandalar mevcuttur. Yağmurlu havalar daha da romantik olabilir.

Venoa Organizasyona ait 3 adet lüx yatımız bulunmaktadır. Organizasyon içeriklerimiz ve verilen hizmetler bütün yatlarımızda aynıdır, herhangi bir hizmet farkı yoktur. Yatlarımız arasında boy farkları olup kişi sayısına göre kalabalık olan gruplar daha büyük yatlarımızı tercih edebilir.Yat seçimine göre fiyat farkı oluşmaktadır.

Rezervasyon oluşturmak için toplam tutarın %50 sini organizasyondan önce ön ödeme olarak alıyoruz. (Teknelerimize/Ofisimize  gelip elden, Kredi Kartı ile, Banka Havalesi) Kalan tutarı organizasyon sonunda ödeyebilirsiniz. Ödeme yöntemleri olarak banka havalesi, kredi kartı veya nakit ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Yapmış olduğumuz organizasyonlarda fotoğraflar ve video iletilirken sosyal medya hesaplarımızda paylaşmak için sizlerden izin alınmaktadır.  Fotoğraflarının paylaşılmasına izin veren müşterilerimizin fotoğraf ve videolarını sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Talep etmeniz durumunda sizlere gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ile ilgili bir sunum yapabiliriz.

Tura Geç Kalınması Durumunda:  Tura geç kalınması durumunda yatımızın sizden sonra herhangi bir rezervasyonu yok ise sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız. Yatımızın sizden sonra bir rezervasyonu var ise tur süreniz gecikmeden dolayı kısalır. Geç kalınan turlarda talep edilen hizmetlerin tamamı verilemese dahi kalan ücret eksiksiz talep edilir. (Bizden kaynaklanan bir gecikme olur ise telafi ediyoruz tur süreniz kaç saat ise tamamlıyoruz)

İptal Durumunda: Turunuza / Organizasyonunuza 15 gün kala iptal sağlamanız durumunda para iadesi yapmaktayız. 15 günden daha kısa süre kala yapılan rezervasyon iptallerinde ön ödeme iadesi yapılmamaktadır.

Tarih/Saat Değişikliği: Tarih ve saat değişikliği turunuzdan en az 2 gün önce söylerseniz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. 

Start typing and press Enter to search