Saatlik Tekne Kiralama

Önceden rezervasyon ile belli tarih ve saatlerde yapılan saatlik tekne kiralama hizmeti için hizmet detayları ve fiyatlar kullanıcı taleplerine göre değişir. Tüm talepler en hızlı şekilde çözüme kavuşturulur. Farklı tekne modellerinin ve organizasyon seçeneklerinin olması kullanıcıların beklentilerini karşılayacak seçenekleri kolayca bulmasını sağlar. Genellikle teknede yapılacak olan etkinliğin türüne göre detaylar belirlenir.

Saatlik tekne kiralama hizmeti alınacağında erken rezervasyon yapmak planlanan tarihin aksamaması adına önemlidir. Özellikle yaz dönemlerinde yoğunluk fazla olduğundan mümkün olduğunda erken rezervasyon yapmak gerekir. Bunun için kiralama firmasına belli bir miktar ödeme yapılır ve rezervasyon kesin hale getirilir. Böylece o gün ve saat aralığı için tekne ilgili kişiye ait olur.

Kiralamalarda teknenin kapasitesi organizasyonun özelliklerine göre seçilir. Düğün, nişan gibi geniş kapsamlı etkinlikler için kapasitesi yüksek olan tekneler tercih edilir. Kapasite arttıkça buna bağlı olarak fiyatlarda da artış yaşanacaktır. Fiyatları etkileyen faktörler ve teknenin teknik özellikleri gibi detaylar hakkında kiralama firmasından bilgi alınabilir. Firmanın profesyonel ve güvenilir olması saatlik tekne kiralama sürecinin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlar. Önceden anlaşılan gün ve saatte tekne hazır konumda bekler. Teknenin başlangıç ve varış noktası sabit olup saatlik tekne kiralama süresi bu noktalarda başlayıp biter. Süre boyunca hareket halinde olan tekne boğaz turu ve gezilip görülmesi gereken manzaraların eşliğinde devam eder.

Günlük Ve Saatlik Tekne Kiralama

Genellikle özel organizasyonlar için tercih edilen günlük ve saatlik tekne kiralama hizmeti için 2 kişiden 500 kişiye kadar yararlanılır. Tekne modelleri arasından kişi sayısına en uygun modeller seçilir. Kiralamaya özgü organizasyonu gerçekleştirmek için firma tarafından sunulan özel destekten de yararlanmak mümkündür.

Tekne kiralamak istediğinizde fiyatların saatlik, günlük, hafta içi ve hafta sonu günler için değiştiğini görebilirsiniz. Net fiyatları öğrenebilmek için ise firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Örneğin kişi sayısı arttıkça teknenin kapasite ihtiyacı da artacağından fiyatlar da buna göre değişecektir.

Saatlik tekne kiralama istediğinizde varış ve kalkış noktaları sabit olacaktır. Eğer kiralama uzun saatli ise duruma göre yemek molası verilebilir. Başlangıçta belirlenen saatin dışına çıkıldıysa her ekstra saat için ödeme yapılır. Yani uzatma saatleri ücrete tabii olacaktır. Kiralama maliyetini daha da düşürmek isterseniz erken rezervasyon yapabilirsiniz. Ancak rezervasyon sırasında bir ön ödeme yapmanız gerekecektir. Tüm kiralamalarınız için sigorta güvencesi olacaktır.

Tekne modelleri kendi içerisinde davet teknesi, tur teknesi gibi çeşitlere ayrılır. Bu modeller için saatlik tekne kiralama fiyatları değişkenlik gösterecektir. Her bütçeye hitap edecek şekilde planlanan fiyatlarda seçenekleri inceleyerek karar vermek daha doğrudur. Sezonluk geçerli kampanya fiyatlarından faydalanmak için kiralama fikri oluştuğunda vakit kaybetmeden firmayla irtibat kurmakta fayda vardır. Her ihtiyaca en ekonomik ve etkili çözümler sunulacaktır.

Ekonomik Saatlik Tekne Kiralama

Günlük veya saatlik tekne kiralama sistemi üzerine kurulu olan hizmetten dileyen herkes yararlanabilir. Müşteri beklentilerine göre şekillenen kiralama detayları hem ekonomik hem de lüks model yatlar için geçerlidir. Eğlence, kutlama, toplantı ve davet gibi etkinlikleri çin kiralanan yatlarda uygun fiyatlı seçenekler mevcuttur. İki saatlik kiralama en düşük fiyat aralığına sahiptir. Saat arttıkça fiyat aralığı da yükselecektir. Kiralamalar için mevsim sınırı yoktur. Genellikle bu tür hizmetlerin yalnızca bahar ve yaz aylarında olduğu düşünülse de dört mevsim boyunca kiralama yapılabilir. Teknelerin özel yapıları sayesinde olumsuz hava koşullarında bile kullanıma açık olan koruyucu bölümleri mevcuttur. Mühim olan nokta kiralama için önceden rezervasyon yaptırmaktır. Yaz ve bahar sezonlarında talep iki üç katına kadar çıktığından istenilen tarihte yer bulma olasılığı düşer. Bu durumu yaşamamak adına saatlik tekne kiralama için önceden rezervasyon yaptırmak gerekir.

Genellikle benzer çalışma prensibine sahip olan kiralamalarda müsaitlik durumunun olması önemlidir. Böylece yat müşterinin istediği saatte kiralanabilir. İlgili saate rezervasyon oluşturulur ve tekne o saatte kullanıcı için hazır hale getirilir. Kalkış ve varış noktası olarak çoğunlukla Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme gibi yerler kullanılır. Ekstra bir iskele durak noktası istenirse bu durum fiyatlandırmaya yansır. Tüm fiyatlarda her zaman memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyat teklifleri yapılır. Hizmet detayları farklılık göstereceğinden saatlik tekne kiralama fiyatları da her müşteri için aynı olmayacaktır.

Saatlik Tekne Kiralama İstanbul

Ekonomik, lüks fark etmeksizin her türlü talep için İstanbul genelinde saatlik tekne kiralama seçeneği mevcuttur. Önceden rezervasyon yapmak koşuluyla yararlanabileceğiniz bu hizmet sayesinde denizin ortasında dilediğiniz organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Çoğunlukla yemeksiz olarak tercih edilen kiralamalarda buna alternatif olarak yemekli, kokteyl ve kahvaltı ikramları gibi seçenekler vardır. Bu seçeneklerde garson hizmeti de bulunur. Böylece servis zahmeti ile uğraşmadan etkinliğinizin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Yemeksiz saatlik tekne kiralama hizmetlerinde ise müşteriler çoğunlukla yemeklerini kendileri getirirler. Bunun için herhangi bir kısıtlama yoktur. Yemeğin yanında meşrubat, şu gibi ikramlar kiralama kapsamında kullanıcılara ücretsiz olarak verilir.

Kış sezonunda saatlik tekne kiralama hizmeti alacak olan kişiler için açık kısmı kapatılabilen tekne modelleri kullanılır. Böylece dileyen herkes hizmetten dört mevsim boyunca faydalanabilir. Kiralama kapsamında bir kaptan, bir kaptan yardımcısı ve bir servis personeli teknede hazır olarak bulunur. Herhangi bir soru ya da sorun olduğunda anında müdahale edilebilir. Teknede müzik sistemi bulunmakta olup isteyenler flash bellek, cd, bluetooth bağlantısı gibi imkanlarla kendi müziklerini de dinleyebilirler. İsteğe bağlı olarak organizasyon içerisinde canlı müzik ve fasıl grubu gibi ekstra hizmetler de talep edilebilir. Ancak bunlar başlangıçta belirlenen ücrete dahil olmayıp fiyatlarda artışa neden olur. Bu gibi detayları önceden belirlemek net fiyatları öğrenebilmek açısından önemlidir.

İstanbul Saatlik Tekne Kiralama Fiyatları

Minimum iki saat üzerinden belirlenen saatlik tekne kiralama fiyatları hafta içi ve hafta sonu günler için aynı olmayabilir. Genellikle cumartesi ve Pazar günlerinde daha yüksek fiyat aralıkları geçerlidir. Bu günler de dahil olmak üzere en uygun fiyat tekliflerinden yararlanmak için erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Fiyatlar ne olursa olsun kaliteden hiçbir zaman ödün verilmez ve tüm kiralama hizmetleri sorunsuz şekilde yürütülür. Yemekli kiralamalarda servis ekip tarafından yapılır. Hizmet detayları kişiye özel kiralama hizmetine göre belirlenir. Konaklamalı, saatlik ve günlük kiralamalarda hizmet sigorta güvenceli olacak şekilde sunulur. Yatta bulunan profesyonel ses sistemi katılımcıların hoş vakit geçirmesini sağlar.

Başlangıç ve varış iskeleleri her iki yaka için de sabit olup saatlik tekne kiralama fiyatları buna göre belirlenmiştir. İskele değişikliği, kiralama süresinin uzaması, yatın özel iskeleye yanaşması gibi durumlar fiyatların değişmesine neden olur. İskele konumlarını ve hizmete özel fiyatları öğrenebilmek için internet sitesini ziyaret edebilir ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden firma temsilcisi ile irtibat kurabilirsiniz. Tüm bilgiler ekstra hizmet istenip istenmemesine göre değerlendirilecek ve daima en uygun fiyat teklifleri yapılacaktır. Gün ve saatin müsaitlik durumuna göre kararlaştırılmasından sonra anlaşılan zamanda tekne iskelede hazır olur. Kiralama saatine göre harekete başlayan tekne sürenin son bulmasına yakın sabit varış iskelesine yanaşarak yolcuları indirir.

 

 

 

Start typing and press Enter to search