Saatlik Yat Kiralama

İstanbul’da yoğun ilgi gören saatlik yat kiralama hizmeti pek çok farklı noktadan yapılır. Yatların kalkış ve varış noktaları genellikle sabit olup kiralama saatine göre bu noktalardan hareket edilir. Minimum iki saatlik kiralama yapılır. Eğer süre uzarsa ya da anlaşılan iskeleden farklı bir noktada kalkış ya da varış yapılırsa bu durumda fiyatlar değişecektir. Planlanan saatten fazla kalınması da fiyatların artmasına neden olacaktır. Fiyatlar ne olursa olsun tüm kiralama hizmetlerinde kaliteden hiçbir zaman ödün verilmez.

Farklı marka ve özelliklerde yatlar bulunmakta olup her ihtiyaca uygun çözümler sunulur. Saatlik yat kiralama için başlangıç saati talebe göre değişiklik gösterir. Bu süre içerisinde yat kullanıcıya ait olur ve genelde sabit durmayıp hareket ederek boğaz turu atar. Başlangıçta belirlenen fiyatlara yakıt masrafları da dahildir.

Bütün organizasyonları en özel şekilde düzenlemeyi sağlayan saatlik yat kiralama hizmeti evlilik yıldönümü, doğum günü partisi, yılbaşı kutlamaları, sevgililer günü, yüzme turları, aileyle felekten bir gece gibi çeşitli amaçlarla tercih edilir. İsteğe göre organizasyonun amacına uygun konsept hazırlanır ve süsleme yapılabilir. Yemekli organizasyon seçeneği de bulunmakta olup fiyatlar menüye ve içeriğe göre belirlenecektir. Standart saatlik yat kiralama fiyatları yalnızca yatı kişiye özel hale getirmek içindir. Ekstra hizmetler için ilave ödeme yapmak gerekebilir. Güzergah ise kiralamalarda genelde sabit olup tekne hızı rotaya ve kiralama süresine göre ayarlanır. Teknenin güneşlenebilmek için ekstra kısmı da mevcuttur.

İstanbul Saatlik Yat Kiralama

Boğazın eşsiz manzarası ve huzuru eşliğinde eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için saatlik yat kiralama hizmeti en doğru seçenek olacaktır. Gece veya gündüz fark etmeden her zaman kiralanabilen yatlar yemekli değildir. Eğer kiralamada yemek, kokteyl gibi farklı özellikler olsun isteniyorsa bunlar sonradan ekstra olarak fiyatlara dahil edilir.

Planlanan yat turunu sorunsuz şekilde yapabilmek için önceden rezervasyon yapılması gerekir. Temel iletişim bilgileri ile yapılan rezervasyonda ön ödeme talep edilir. Yapılacak ödeme miktarı kiralama detaylarına göre belirlenir. Kiralama süresi ve içeriği ne olursa olsun kaptan ve gemicinin yatta bulunması mecburidir.

Boğazda saatlik yat kiralama sırasında sigorta hizmeti verilir. Güvenceli ve sorunsuz şekilde kiralama yapabilmek için bu alanda profesyonel olan firma seçmek gerekir. Böylece memnuniyet düzeyi daima yüksek olacaktır. Boğazın güzelliklerini görmek ve bir yandan da unutulmaz anlar yaşamak için kaliteli tekne turu hizmeti alınabilir. Tecrübeli rehberler eşliğinde yapılabilen turlarda yatlar bakımları tam bir şekilde kullanıma sunulur. Katılımcı sayısına göre yat kapasitesi seçilir ve misafirlerin konforlu vakit geçirmeleri sağlanır. Saatlik yat kiralama fiyatlarının günlük ve haftalık kiralamalara kıyasla daha uygun olması bu hizmete talebin daha fazla olmasına neden olur. Bu yoğunluktan etkilenmemek ve planlanan tarihte organizasyon gerçekleştirebilmek için erken rezervasyon yapılması önerilir.

Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

Değişken bir yapıya sahip olan saatlik yat kiralama fiyatları müşterilere en uygun şekilde sunulur. Talep edilen ekstra hizmetler ile kullanıcılara net fiyatlar verilir. Şeffaf ve ekonomik fiyat politikası ile sunulan hizmet için online tahmini fiyat hesaplama yapılabilir. Yat türü, tur süresi, kişi başı menü isteği, kişi sayısı gibi temel içerikler net fiyatları doğrudan etkiler. Yemekli kiralamalarda kahvaltı menüsü, yemek menüsü ve kokteyl menüsü olmak üzere üç farklı seçenek vardır. Menü alınmasa bile meşrubat ikramları için herhangi bir ödeme yapılmaz.

Saatlik yat kiralama fiyatlarını etkileyecek ekstra hizmetler arasında fasıl şov, lazer ve volkan şov ile yazı, video klip ve fotoğraf çekimi, 4 kişilikten başlayıp 12 kişiliğe kadar çıkabilen pasta, keman resitali, resimli pasta, oryantal şov, çiçek buketi, yat ve masa süslemesi gibi detaylar yer alır. Her biri kendine özgü fiyatlara sahip olup ilave her birim fiyatları artırır. Tüm kullanıcılara uygun fiyat alternatifleri mevcuttur. Masa ve yat süslemesi genellikle tüm organizasyonlar için tercih edilir ve en uygun fiyatlı ekstra hizmetlerden biridir. Yat kiralamak için fiyat hesaplaması yaparken hızlı iletişim tercihleri ile net fiyatlara kolayca erişmek mümkündür. Bu amaçla whatsapp iletişim hatta, e posta adresi ya da doğrudan firma telefon numarası kullanılabilir. Fiyatların sezona göre de değişiklik gösterebileceğini unutmamak gerekir.

Yemekli Ve Yemeksiz Saatlik Yat Kiralama

Boğazın hayranlık uyandıran manzarası eşliğinde yatta yemekli bir keyif yapmak isteyenler için en uygun seçenek saatlik yat kiralama hizmeti olacaktır. Çift kişilik ya da grup organizasyonu şeklinde alınabilecek bu hizmetin detayları müşteri beklentilerine göre belirlenir. Yemekli kiralamalarda başlangıç olarak aperatif ve çorbalar, ana yemek, salata, tatlı ve küçük ikramlar yer alır. Ana yemek içeriği değişkenlik gösterir. Yemekli organizasyonlarda servis müşteri tarafından belirlenen saatte yapılır. Talep halinde yemeğin süresinde uzatma yapılabilir. Ayrıca yemeklerde içecek seçimlerinde alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de mevcuttur. Alkollü içecek seçimlerinde fiyatlar daha yüksek olacaktır. Yemekli organizasyonlarda ilave olarak canlı müzik, yat ve masa süsleme gibi ek hizmetler de talep edilebilir.

Yemekli olmayan saatlik yat kiralama hizmetlerinde ise yeme içme kiralamayı yapan kişinin kendine ait olur. Tur süresi boyunca yalnızca tekne için ödeme yapılır. Ayrıca su, içecek, meşrubat gibi ikramlar fiyata dahildir. Doğum günü gibi organizasyonlarda genelde pasta ve benzer yiyecekler katılımcılar tarafından getirildiğinden yemekli organizasyonlara çok fazla ihtiyaç duyulmaz. Konforlu bir mavi yolculuk yapabilmek için yemek detaylarının önceden planlanmasında fayda vardır. Tüm yatlarda ses sistemi bulunduğundan yemekle birlikte arka fonda müzik verilmesi ve bir tarafta eşsiz deniz manzarasının olması unutulmaz anlar yaşanmasını sağlayacaktır.

Saatlik Yat Kiralama Rezervasyon

İndirimli fiyatlardan yararlanmak ve talep yoğunluğundan etkilenmemek için saatlik yat kiralama hizmetine erken rezervasyon yaptırılması önerilir. Bu tür hizmetlerde fiyatlar sezon ortasında artışta olacağından erken dönemde ekonomik fiyatlardan yararlanmak mümkündür. Kiralık yat için önceden belirlenen gün ve saat aralığı için rezervasyon yapılır. Rezervasyonun tamamlanabilmesi için belirlenen toplam tutarın bir kısmının önceden ödenmesi gerekir. Kaparo ödemesi olarak ifade edilen bu tutar genelde toplam tutarın yarısı olarak belirlenir. Yapılan ödeme ile birlikte rezervasyon kesinleşmiş olur. Kısa süreli geçici opsiyonlar için yapılan ödemelerin geri kalan kısmı sonradan tahsil edilir. Eğer bu ödeme yapılmazsa belirlenen tarih başka bir kullanıcıya verilebilir.

Rezervasyon işlemleri ya da merak edilen sorular için iletişim kanallarından 7 gün 24 saat boyunca firma ile irtibat mümkündür. Yetkili kişiler ile yapılan görüşmelerde saatlik yat kiralama ve kiralık yatlar ile ilgili tüm sorulara yanıt bulunabilir.

Kiralama yapabilmek için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. On iki ay boyunca saatlik yat kiralama hizmeti alınabilir. Evli çiftlere özel olan konaklamalı kiralamalarda süre içerisinde yat hareket halindedir. Eğer kiralık yatın mutfak kısmı kullanılacaksa bu durumda garson hizmetinin alınması gerekebilir. Uzun süreli kiralamalarda tur süresinde belirlenen noktada mola verilir. Her bir yatta yüksek kalitede ses sistemleri bulunur ve kullanımı ücretsizdir. Bu gibi detayların tümü saatlik yat kiralama rezervasyon işlemlerinde kullanıcılara aktarılır.

 

Start typing and press Enter to search