Teknede Doğum Günü Partisi

Kendiniz ya da sevdikleriniz için özel bir kutlama planlamak istiyorsanız yatta doğum günü partisi sizin için en uygun alternatif olacaktır. Küçük çaplı kutlamak için sıklıkla tercih edilen bu tür organizasyonlara ait detaylar kullanıcılara özel belirlenir. Pek çok kişi yalnızca yat kiralama hizmetinden yararlansa da bu özel günün daha kusursuz olması adına ekstra hizmetler talep edebilirsiniz. Doğum günü pastası, servis, kokteyl, yemek gibi ilave hizmetler doğum gününü daha özel ve unutulmaz hale getirecektir. Bu tür detayların her biri ilk aşamada rezervasyon oluştururken belirlenir. Talep edilen hizmetlere göre net fiyat ortaya çıkar ve rezervasyon sırasında bu tutarın bir kısmı nakit olarak alınır. Yatta doğum günü partisi için fiyatlar parti detaylarına göre belirlenecektir. Yalnızca yat kiralama yapılacağında ve yatın kapasitesi düşük, yat türü ise ekonomik olacağında daha düşük fiyat aralıkları kullanılacaktır.

Eğer yatta doğum günü partisi için lüks bir yat tercih edecekseniz bu durumda biraz daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir. Ödemelerin bir kısmı rezervasyon sırasında, geriye kalan kısmı ise kiralama saatinin sonunda verilir. İskele değişikliği, mola, ilave hizmet alımı gibi ekstra detaylar söz konusu ise ödenmesi gereken toplam tutar artacaktır. Net fiyatları önceden öğrenebilmek için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yat türleri, kiralama seçenekleri, ekstra hizmetler, iletişim bilgileri ve daha pek çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yatta Doğum Günü

Boğaz manzarası eşliğinde yatta doğum günü partisi yapma hayalinizi en uygun koşullarda gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan lüks yatta keyifli ve eğlenceli bir doğum günü geçirebilirsiniz. Gece ya da gündüz fark etmeksizin dilediğiniz an yapabileceğiniz bu kutlama unutulmaz aktiviteler ve organizasyonlar ile renklenecektir. Masmavi gökyüzü ve denizin tam ortasında doğum günü mumunu üfleme fikri bile heyecanlanmanızı sağlayacaktır. Bu gibi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istediğinizde doğrudan organizasyon firması ile iletişime geçebilirsiniz. Belirleyeceğiniz gün ve saatte yatta doğum günü partisi yapabilmek için özellikle yaz sezonunda erkenden rezervasyon oluşturmanız gerekir. Adı ve soyadı, kiralama tarih saati, ilave hizmetlerin varlığı gibi detaylarla şekillenen rezervasyon kaparo ödemesinin yapılması ile tamamlanacaktır. Ödenmesi gereken miktar kutlama detaylarına göre değişecektir.

İşin uzmanları tarafından yapılacak olan yatta doğum günü partisi organizasyonu beklentilerinizi karşılayacaktır. Doğum günü pastası, yat süsleme, video kaydı ve fotoğraf çekimi, canlı müzik ve daha pek çok hizmet sizlere sunulur. Seçtiğiniz hizmet türlerine göre net fiyatlar belirlenir. Bu tür hizmetler ile ilgili önceden fikir almak adına misafir yorumlarına ve fotoğraflarına da göz atabilir, kiralamak istediğiniz yatı yerinde inceleyebilir, yetkili kişiler ile görüşme yapabilirsiniz. Yatta doğum günü partisi için tüm detaylar müşteri beklentilerine göre şekillenmiştir. Bu sayede hizmetten memnun kalan kişi sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Yatta Doğum Günü Partisi Fiyatları Ne Kadar?

İki saatlik ile başlayan yatta doğum günü partisi için kiralama seçenekleri üst sınır olmadan devam eder. En uygun fiyatlardan yararlanmak için kiralama fikri oluştuğu anda en kısa süre içerisinde hizmete başvurmak gerekir. Özellikle yaz aylarında gelen talep yoğunluğunu da dikkate alarak planlama yaptığınızda istediğiniz gün ve saat için kiralama yapabilirsiniz. Hafta sonu akşamlarında yapmak istediğiniz organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon oluşturmanızda fayda vardır. Genelde kiralama hizmetlerinde hafta sonu günleri daha çabuk dolar. Bu durum tüm organizasyonlar için geçerlidir. Havaların ısınmasıyla düğün, nişan, kına gibi organizasyonlar arttığından talep daha da fazla olmaktadır.

En uygun fiyatlı yatta doğum günü partisi hizmetini almak istiyorsanız masa süsleme, alkolsüz yemek, doğum günü pastası ve balon süsleme gibi temel hizmetleri tercih edebilirsiniz. Eğer lazerle isim ve doğum günü için kutlama mesajı yazdırırsanız fiyatlar ekstra artacaktır. Dilerseniz doğum günü pastasını kendiniz yaptırıp getirme imkanınız da vardır. Bu konuda seçim tamamen size kalmıştır. Benzer durum doğum günü süslemesi için de geçerlidir. Ekstra hizmet almak istediğinizde masa mum ve gül yaprakları ile süslenecektir. Parti organizasyonuna özel olarak yatın iç ve dış bölümlerine renkli balonlar yerleştirilecektir. İsteyen katılımcılar yatta doğum günü partisi için kendi süslemelerini de yapabilirler. Ancak bu süslemelerde yatta kalıcı bir iz bırakmamanız gerekir.

Teknede Doğum Günü Organizasyonu

Teknede ve yatta doğum günü partisi yapmak istediğinizde karşınızda sayısız seçenek olacaktır. Kişi ve gruplara özel olarak verilen kiralama hizmeti ile bu tür organizasyon planlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon için saatler müşteri tarafından belirlenecektir. Yiyecek ve içecek ikramları da isteğe göre müşteri tarafından karşılanabilir. Her bir yatta profesyonel ses sistemi olması sayesinde gönlünüzce müzik eğlencesi yapabilirsiniz. Talep etmeniz halinde organizasyonunuza dışarıdan canlı müzik ekibi de dahil edilebilir. Bu gibi ilave hizmetler ekstra ücrete tabii olacaktır.

Tüm organizasyon süresi boyunca misafirlere çay, su, kahve gibi ikramlar ücretsiz olarak yapılacaktır. Seçilen hareket noktasından yolcu alımı yapılmakta olup varış noktası da sabittir. Eğer noktada değişiklik yapılacaksa bunun için ekstra bir ödeme yapılması gerekebilir. Bu durum yatta doğum günü partisi de dahil olmak üzere tüm kiralamalar için geçerlidir. Hareket noktası olarak genellikle Arnavutköy, Bebek gibi yerler tercih edilir. Varış noktası da benzer şekilde önceden belirlenmiş olup bu seçeneklerin neler olduğunu önceden öğrenebilirsiniz. Bilgi almak istediğinizde internet sitesini inceleyebilir, telefon üzerinden organizasyonu arayabilir ya da doğrudan firmaya gidip birebir görüşme yapabilirsiniz. Beklenti ve isteklerinize en uygun seçenekler size sunulacak olup bunlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Yatta doğum günü partisi kutlamalarında çoğunlukla kiralamaya ek olarak süsleme hizmeti de talep edilmektedir.

Doğum Günü Partisi İçin Yat Kiralama

Kişi kapasitesini aşmadan yapabileceğiniz yatta doğum günü partisi kutlamaları için daima kişiye özel hizmet sunulur. Eğlence alanı geniş olup dilerseniz sevdiğinizle baş başa bir kutlama da organize edebilirsiniz. Bunun için iki kişilik kutlama seçenekleri de mevcuttur. Kutlamanızı daha unutulmaz hale getirmek için lazerle doğum günü kutlaması da yapabilirsiniz. Boğaz köprüsüne karşı istediğiniz mesajı lazerle kayan yazı şeklinde yazıp mesajın ardından görsel şölen oluşacaktır. Bunun için sevdiğinizin görmesini istediğiniz mesajı önceden belirtmeniz gerekir. Sınırı olmayan mesaj kayan yazı şeklinde gösterilecektir. Lazer gösterisine ait fotoğraf ve video kayıtları da hizmet kapsamında alınacaktır. Yatta doğum günü partisi sırasında bu hizmetten yararlanabilmek için ekstra bir ödeme yapmanız gerekir.

İlave hizmet seçeneklerinin fazla olması sayesinde yatta doğum günü partisi organizasyon paketinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Bu seçenekler arasında ikram seçenekleri, özel aksesuarlar ve mumlar ile hazırlanmış masa süsleme, bir buket çiçek ve doğum günü pastası, profesyonel fotoğraf çekimi ve lazer anı videosu, volkanlar ve kırmızı halı ile yata biniş, fasıl grubu, keman resitali gibi hizmetler bunlardan bazılarıdır. Seçeceğiniz ekstranın içeriğine ve fiyatına göre ödemeniz gereken toplam tutar değişecektir. Bu gibi detaylar sayesinde sevdiğinize özel unutulmaz bir yatta doğum günü partisi organize edebilir ve eşsiz bir kutlama yapabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search