Yat Kiralama Fiyatları

Pek çok detay göz önünde bulundurularak belirlenen yat kiralama fiyatları online olarak öğrenilebilir. Yatın boyu, maksimum kapasitesi, yemek düzeni kapasitesi, minimum ve maksimum uzunluğu, yat tipi gibi özellikler fiyatlarda değişikliğe neden olur. Yat kiralama fiyatları kiralamanın kaç saatlik oluşuna, haftalık veya günlük oluşuna, hafta içi ve hafta sonu günleri olmasına bağlı olarak farklılık gösterir. Güncel tekne ve yat kiralama fiyatları ile ilgili bilgi alabilmek için firma ile iletişime geçmek gerekir. Tekne seçimleri kişi sayısına göre daha kolay yapılacaktır. İstenilen organizasyonları gerçekleştirmek için farklı tekne türleri mevcuttur. Böylece her bütçeye ve ihtiyaca uygun tekneyi bulmak daha basit olacaktır. İsteğe göre tekne konaklamalı olarak da tutulabilecektir.

Yat Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tekne ve yat kiralama hizmetleri gün geçtikçe daha popüler hale gelmekte olup kiralamalar saatlik ve günlük kiralama sistemi üzerine kuruludur. İsteğe göre yemekli ya da yemeksiz olarak kiralanabilen yatlarda model ve benzer detaylar kişiye göre belirlenebilir. Davet, kutlama, toplantı ve eğlence için kiralanan bu yatlar arasında lüks ya da ekonomik fark etmeksizin her türlü seçenek mevcuttur. Yat kiralama fiyatları bu seçeneklere göre değişiklik gösterecektir.

Alınacak olan hizmet kapsamında yemek, canlı müzik, oryantal show, rehber, canlı müzik, kahvaltı, kokteyl, lazer gösterisi gibi hizmetler talep edilebilir. Bunları alıp almamak tamamen isteğe bağlıdır. Yani yalnızca yatıp saatlik ya da günlük kiralayıp diğer hizmetleri almamak da mümkündür.

Tekne Kiralama Fiyatları

Farklı organizasyonlar için kullanılabilen yatlarda teknik özellikler seçilen modele göre değişir. Genellikle evlenme teklifi, nişan, kına, bekarlığa veda, doğum günü nikah sonrası yemek, mezuniyet, iş ve akşam yemeği gibi organizasyonlarda kullanılan yatlarda kiralamanın ardından özel ekstra hizmetler de talep edilebilir.

Günlük kiralamalarda en az iki saat kuralı geçerlidir. Müsaitlik durumu olduğu takdirde en az iki saatlik kiralama işlemi yapılabilir. İstenilen saatte kiralanabilen yat için başlangıç ve bitiş noktaları çoğunlukla sabittir. İstenilen saate göre erkenden rezervasyon oluşturmak gerekir. Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme gibi yerler kiralık yatların teslim alınıp edildiği yerler arasında yer alır.

Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

Genellikle İstanbul civarında yaygın olan saatlik yat kiralama müşterilerin isteğine göre saatlik olarak kiralanabilir. Eğer yatın müşterinin talep ettiği bir noktadan başlaması isteniyorsa bu durumda ulaşım için geçen süre kiralamadan düşebilir. Sorunsuz şekilde saatlik kiralama olabilmesi için en erken dönemde kiralama firmasına başvurmak gerekir.

Yat kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için e posta adresi, online iletişim formu, iletişim adresi ya da telefon numarası kullanılabilir. İletişim formuyla irtibat kurulacağında tüm bilgiler sisteme eksiksiz olarak girilmelidir. Bilgiler ve talep iletildikten sonra ilgili kişiye en kısa sürede konuyla ilgili geri dönüş yapılır. Anlaşma sağlandığı takdirde belirtilen gün ve saat yat hizmet noktasında hazır olur.

İstanbul Yat Kiralama Fiyatları

Farklı amaçlar için kullanılan yat kiralama hizmeti gelişmiş özellikler ile kullanıcılara sunulur. Genellikle sabah saat 10.00 ile başlayan kiralama aralığı 04.00 ile son bulur. Bu durum koşullara ve piyasa durumuna bağlı olarak farklılık gösterebilir. Kiralama süresi boyunca çoğunlukla hareket halinde olan yatlarda profesyonel kaptanlar bulunur. Süre içerisinde Avrupa ve Asya kıtası içerisinde gezinti yapan yatlarda kullanım sırasında ücretsiz kahve, çay ve su servisleri yapılır. Yiyecek içecek koşulları kiralama detaylarına bağlı olarak değişebilir. Yemekli kiralamalar için belirlenen yat kiralama fiyatları standart seçimlere göre daha yüksek olacaktır. Süre üzerinden hesaplanan fiyatlarda yatın sabit durması fiyatta bir indirime neden olmaz. Kiralama süresi uzadıkça fiyatlarda da yukarı yönlü hareketlilik olur.

Saatlik Tekne Kiralama Fiyatları

En uygun olması nedeniyle sıklıkla ilgi gören saatlik yat kiralama fiyatları minimum iki saat üzerinden başlar. Fiyatlarda seçilen yatın modeli ve kapasitesi etkilidir. Ekonomik yatlar daha uygun fiyatlı iken lüks yatlarda fiyat aralığı artışta olacaktır. Modern ve şık tasarıma sahip olan yatlarda geniş kullanım alanlarının bulunması avantajdır. Özellikle kalabalık organizasyonlar için kolaylık sağlayan bu durum katılımcıların daha rahat eğlenebilmesini sağlar. Manzaralı, konforlu ve dış görünüşü estetik olan yatlar etkinlikler ve davetler için uygundur. Özel tasarımlı olan modeller devlet başkanları tarafından da ilgi görmektedir. Lüks yat tarzı ve özgün tasarımı kiralama fiyatları üzerinde etkilidir.

Yat Kiralama Fiyatları Ve Hizmeti Detayları

Yat kiralama fiyatları genellikle bu tür hizmetlerde öncelikli merak edilen nokta olsa da bunun haricinde bilinmesi gereken önemli özellikler de vardır. Eğer kiralama süresi sonradan uzatılmak istenirse bunlar için ekstra ücret ödenmesi gerekir. Kiralama için rezervasyon yapılırken bir ön ödeme talep edilir. Seçilen tüm tekneler için sigorta güvencesi bulunur. Bu şekilde kiralamalar daha güvenilir bir hal alır.

Yat kiralamalarında kapasite sayısı kadar konuk getirilebilir. Kapasite, kiralama süresi, zamanı, kalkış ve varış noktası gibi detayların her biri önceden görüşülür. Eğer standart planın haricinde bir iskele kullanımı olursa bu durumda fiyatlarda farklılık olabilir. İçeriği ne olursa olsun daima kullanıcılara en uygun fiyat teklifleri yapılır.

Hafta İçi Yat Kiralama Fiyatları

Genellikle bu tür organizasyonlarda hafta sonu ile hafta içi fiyat farkı vardır. Çoğu hizmet noktasında hafta içi iki saatlik yat kiralama için daha uygun fiyatlar geçerlidir. Bu uygun ve kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için önceden rezervasyon yapılması gerekir. Özellikle ilkbahar ve yaz sezonunda kiralama hizmetlerine olan talep artmakta ve yoğunluk oluşmaktadır. Bu yoğunluktan etkilenmemek ve istenilen tarihte en uygun yat kiralama fiyatları için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır. Rezervasyon için internet sitesi ya da diğer iletişim bilgileri kullanılabilir. E-posta üzerinden de yetkili firma temsilcisi ile iletişim kurmak mümkündür.

Tekne Ve Yat Kiralama Fiyatları

Ekonomik ve lüks modellerin bulunduğu tekne ve yat kiralama hizmetinde kullanıcı beklentilerini karşılayacak detaylar vardır. Yatın tasarımı ve teknik özellikleri yapılacak olan organizasyona uygun şekilde seçilir. Daha geniş kapasiteli olan düğün, nişan, kına gecesi gibi organizasyonlarda resmi kapasitesi yüksek olan yatlar tercih edilir. Bunlar için yat kiralama fiyatları biraz daha fazladır.

Bazı modellerde salonu kısmının tek parça olması sayesinde dağılmadan ya da sıkışmadan tek parça halinde davet verilebilir. Boğaz manzarasını kesintisiz seyredebilmek adına tasarlanan panoramik camlar dışarı ile bağlantının kesilmemesini sağlar. Net görüş ve ısı izolasyonu gibi özellikleri bulunan yatlar her türlü hava koşuluna uygun şekilde üretilmiştir. Bu sayede yaz mevsimi de dahil olmak üzere istenilen dönemde kiralama yapılabilir.

En Uygun Yat Kiralama Fiyatları

Yaz sezonunda daha popüler olmasının etkisiyle yat kiralama fiyatları artış gösterir. Bu artıştan etkilenmemek için erken rezervasyon yapmak, indirim ve kampanyalardan faydalanmak her zaman daha avantajlı olacaktır. Online siteyi takipte kalarak indirimleri yakalamak mümkündür. En uygun yat kiralama fiyatları ve erken rezervasyon fırsatları için doğrudan organizasyon firması ile iletişim kurmak gerekir. Firmanın asıl hedefinin kullanıcı memnuniyetini sağlamak olması hem fiyat hem de hizmet kalitesi olarak en iyiyi yakalamayı sağlar. Bu amaçla hizmete konu olan tüm yatlar bakımları tam bir şekilde kullanıcılara sunulur, kiralama süresi boyunca herhangi bir sorun yaşanmaması adına tüm tedbirler alınır.

Start typing and press Enter to search