Teknede Kahvaltı

Teknede Kahvaltı

Boğazın serin sularında kahvaltı yapma hayalinizin gerçeğe dönüşmesi için teknede kahvaltı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hayallerinizdeki özel anlarınıza kavuşmanızı sağlayan bu tür organizasyonlar profesyonel personeller ve birinci sınıf kaptanlar eşliğinde gerçekleşir. Eşsiz sunum ve yöresel tatlar ile renklenen kahvaltınız açık büfe ya da serpme şeklinde olabilir. İsterseniz kahvaltının ardından teknenin sancak ya da iskele bölümlerinde güneşlenerek keyfinize keyif katabilirsiniz.

Boğaz turu eşliğinde kahvaltı yaparken bir yandan da İstanbul’un tarihi güzelliklerine göz atabilirsiniz. Kesintisiz ve kusursuz hizmet alacağınız tekne turunda geçirmek istediğiniz vakti önceden belirleyebilirsiniz. Teknede kahvaltı masalarınız iştah açıcı lezzetlerle donatılmış olacağından dilerseniz teknede kahvaltı etkinliğine özel sevdiklerinizle birlikte organizasyonlar da yapabilirsiniz.

Teknede Kahvaltı Menüsü Nasıldır?

Bireysel ya da kurumsal tüm organizasyonlar için özel olarak hazırlanan kahvaltılar beklentilerinizin ötesinde olacaktır. Dilerseniz teknede özel kahvaltı hazırlama imkanınız da olacaktır. Mutfak malzemelerini kullanmak istediğinizde belli sayıda garson da alabilirsiniz. Fiyatlandırma garson başına olacaktır.

Kahvaltıları serpme kahvaltı şeklinde aldığınızda içerisinde bal, zeytin, kaymak, peynir çeşitleri, sürülebilir çikolata ve fındık ezmesi, reçel çeşitleri, patates kızartması, haşlanmış yumurta, tereyağı, sosis, sucuk, domates, salatalık, biber yer alır. Açık büfe kahvaltılıklar ise biraz daha zengin olup içerisinde mısır gevreği, poğaça, simit, omlet, menemen gibi farklı lezzetler bulabilirsiniz.

Talebinize bağlı olarak teknede kahvaltı etkinliğine özel diyet menü olanağı da vardır. Menü türü ne olursa olsun hepsinde kaliteli malzemeler kullanılır. Günün tadını doyasıya çıkarmanız için her bir detay eksiksiz olarak tamamlanır. Bu sayede hem kendiniz hem de sevdikleriniz için unutulmaz anlara imza atabilirsiniz. Bunun için profesyonel bir tekne kiralama firması ile çalışmanız gerekir.

Kahvaltılarda Tekne Sabit mi Durur?

Kahvaltılarda genellikle düşük seyir hızında boğaz turu yapılır. Ancak talebe bağlı olarak sabit bir yerde durulup demir atılarak da teknede hareketsiz şekilde kahvaltı olanağı mevcuttur. Tekne kiralama ile birlikte alınan teknede kahvaltı hizmetinden yararlanabilmek için önceden rezervasyon yapmanız gerekir. İlkbahar yaz dönemlerinde yoğunluk fazla olduğundan rezervasyonların son güne bırakılmaması önemlidir. Tekne için talep artışını dikkate alarak size özel menü hazırlanabilmesi için birkaç hafta öncesinden rezervasyon yapmanızda fayda vardır.

Teknede Kahvaltı Fiyatları Ne Kadar?

Kişiye özel olarak belirlenen teknede kahvaltı fiyatları kiralama kapsamında talep ettiğiniz detaylara göre farklılık gösterir. İki kişilik zengin kahvaltı menüsü ve iki saatlik tekne kiralama için fiyatlar en uygun aralıktadır. Eğer kahvaltıya gül yaprakları ve mum ile süsleme yapılırsa, kemancı çağırılırsa fiyatlarda hizmet başına artış olacaktır. Hizmetler ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar sonrasında kahvaltı için tekne kiralamaya karar verdiğinizde rezervasyon yapmanız ve bu amaçla belli bir miktar kaparo ödemeniz gerekebilir. Bu gibi detayların hepsini önceden öğrenerek sorunsuz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta Kahvaltı Organizasyonları

Kişiye ya da gruba özel olarak planlanan yatta kahvaltı organizasyonları iki kişiden kalabalık bir gruba kadar hazırlanabilir. Yılın on iki ayı boyunca yararlanabileceğiniz bu hizmet özellikle yaz aylarında daha fazla talep görür. Açık büfe ya da serpme kahvaltı detaylarına ulaşmak için mail ya da telefon üzerinden veya doğrudan firmayı arayarak iletişime geçebilirsiniz. Hem zevkinize hem de bütçenize en uygun seçenekler için daima şeffaf fiyat politikası izlenir. Müşteri memnuniyetin odaklı verilen hizmetten yararlanabilmek için müsaitlik durumunu öğrenmeniz gerekir. İhtiyacınız olan tüm bilgilere firma ile iletişim kurarak ya da internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede teknede kahvaltı turunun içeriğinde neler olduğunu, fiyatlarını, nereden başlayıp nerede bittiğini ve daha pek çok bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Teknede Kahvaltılar Hangi Saatlerde Düzenlenir?

Teknede kahvaltı için belirlenmiş özel bir saat aralığı yoktur. Bu tür organizasyonlar teknenin kiralanması ve buna ek olarak kahvaltı hizmeti alınması şeklinde yapılır. Yani hizmet kiralama saati ile doğru orantılı şekilde ilerler. Genelde pek çok kişi sabah saat 09:00 gibi kahvaltıya başlayıp yaklaşık üç dört saat boyunca organizasyona devam eder. Bu süre isteğe bağlı olarak artıp azalabilir. Ancak tüm teknede kahvaltı ve kiralamalar için minimum iki saat sınırı vardır. Eğer karışık katılımlı teknede kahvaltı turlarından yararlanmak istiyorsanız bunun için organizasyon firması ile ekstra görüşmeniz gerekecektir.

Tekne Kahvaltılarında Kişi Sınırı Var ?

Motor yatlar ile teknede kahvaltı yapmak istediğinizde dilerseniz sevdiğinizle baş başa manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer arkadaş grubunuzla ya da daha kalabalık bir organizasyon yapmak isterseniz kahvaltılar için atmış kişiye kadar çağırma olanağınız olacaktır. Ancak bunun için firma ile iletişimde olmanız gerekir. Yat kapasitesinin davetli kişi sayısıyla uyumlu olması oldukça önemlidir. İki kişilik katılımlarda isterseniz kahvaltınızı kendiniz getirme, sadece yat ve tekne kiralama imkanınız da vardır. Bu gibi detayları beklentilerinize göre kendiniz şekillendirebilirsiniz. Yaz aylarında talep fazla olduğundan beklentilerinizi eksiksiz karşılaması adına erkenden rezervasyon yaparak organizasyona hazırlanmanızda fayda vardır. Bu sayede en özel anlarınız kusursuz hale gelecektir.

Teknede Kahvaltı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Yat ve tekne kiralama fiyatları hesaplanırken saatlik hesaplama yapılır. En az iki saatlik kiralanan tekneler üç saatlik, dört saatlik, günlük gibi farklı seçeneklerle tutulabilir. İsteğe bağlı olarak kiralamalara yemek menüsü, kahvaltı menüsü ya da kokteyl menüsü dahil edilebilir. Menülerde alkol olma durumu fiyatları değiştirecektir. Alkolsüz menüler her zaman daha ekonomiktir.

Kiralamalara isteğe göre masa süsleme, oryantal show, lazer gösterisi, fasıl ekibi, çiçek aranjman, kemancı, pasta ve balon süsleme gibi hizmetler ilave edilebilir. Masa süsleme en uygun fiyatlı ek hizmet grubunda yer alır. Fasıl ve oryantal gibi ekstra hizmetler için biraz daha fazla bütçe ayırmanız gerekebilir.

Yatta Kahvaltı

Farklı kişi ve saat ile gerçekleşen yatta kahvaltı organizasyonları için başlangıç saatleri müşteri tarafından belirlenir. Yaz sezonunda yoğunluk fazla olduğundan organizasyon saatlerinde sürenin ekstra uzatılması söz konusu değildir. Özellikle hafta sonu günlerde yapılacak olan organizasyonlarda en az bir ay öncesinden rezervasyon yapılması gerekir.

Teknede kahvaltı sırasında genellikle teknenin hareket halinde olması istenir. Her yatta müzik sistemi vardır ve bu süre boyunca kahvaltınıza dilediğiniz müzikler eşlik eder. Keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanan organizasyonlarda su, kahve, çay, meşrubat gibi içecekler sınırsız olarak sunulur. Kullanılan tüm kahvaltılık ürünler damak tadınıza hitap edecek şekildedir. Çoğunlukla teknede kahvaltı organizasyonlarında alkolü içecek servisi bulunmaz. Gezi süresinin sonuna gelindiğinde tekne başlangıçta anlaşılan iskeleye yanaşarak organizasyon sonlandırılır.

Teknede Kahvaltı Rezervasyonları

Teknede kahvaltı yapmak istiyorsanız mutlaka önceden rezervasyonunuz olmalıdır. Kaparo işlemleri ile gerçekleşen rezervasyonda genelde tutar olarak asıl fiyatın üçte biri belirlenir. Geriye kalan ödeme gezinin sonunda yetkili kişiye elden nakit olarak teslim edilir. Eğer opsiyon ya da rezervasyon için kaparo gönderilmezse yapılan işlemler geçersiz kabul edilir. Başlangıçta belirlenen süre içerisinde kaparo gönderme zorunluluğu vardır. Havaların yağmurlu, fırtınalı ve benzer durumda olması halinde teknede kahvaltı organizasyonlarında alternatif seçenekler vardır. Eğer karşılıklı olarak rezervasyon iptali söz konusu olursa bu durumda başta ödenen kaparo tutarı iade edilir. Rezervasyonu önceden yapılan tekne ya da yat sonradan değiştirilmez.

Start typing and press Enter to search