Teknede Kına

Tekne kiralayarak farklı organizasyonlar gerçekleştirmeniz mümkündür. En çok talep gören organizasyonlar arasında yer alan teknede kına ile mükemmel bir geceye imza atabilirsiniz. Farklı kombinasyonlarla yapabileceğiniz kına gecelerinde her bütçeye uygun seçenekler bulabilirsiniz. İsterseniz kına organizasyonunuzu kendiniz yapabilir ya da hazır organizasyon hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Yemek dahil ya da hariç konseptlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Yemekli kiralamalarda menülerde değişiklik yapma hakkınız olacaktır. Akşam yemeği ile yapacağınız teknede kına gecelerinde yemek kısmı ortalama bir saat sürer. Yemeğin ardından kına organizasyonuna geçilir ve aperatif kokteyllerin ardından mükemmel bir gece sizi bekleyecektir. Gece boyunca bir sıkıntı yaşamamak adına plan ve program hakkında önceden bilgi edinmenizde fayda vardır.

Teknede Kına Geceleri

Teknede ve yatta kına organizasyonları çoğunlukla daha az kişiyle yapılacak küçük çaplı eğlenceler için tercih edilir. Kapalı düğün salonları ile aynı rahatlığı sunacak şekilde tasarlanan bu organizasyonlar deniz havasıyla birlikte size ekstra ferahlık sunar. Minimum stres ve maksimumu mutluluk ile yapacağınız teknede kına gecesinde sevdiklerinizle en özel anlara şahit olabilirsiniz.

Gelen misafirlerinizi etkilemek, unutulmayacak anılar biriktirmek ve kendinizi daha iyi hissetmek için tercih edebileceğiniz yat kiralama hizmeti istek ve beklentilerinize uygun şekilde düzenlenecektir. Kına geceleri teknede istediğiniz konseptte düzenlenmekte olup piyasa koşullarına göre uygun fiyatlardan sunulur. Ekonomik ve cezp edici olması nedeniyle bu tür organizasyonlara talep daima fazladır.

Teknede Kına Fiyatları

Teknede kına ve düğün organizasyonları ekstra titizlik gösterilen organizasyonlar arasında yer alır. Bu tür etkinliklerde hata payının sıfır olması ve organizasyonun beklentiyi karşılaması önemlidir. Uygun seçeneklerle planlanan etkinliklerde fiyatlar beklentilere uygun şekillenir. Minimum iki saatlik için kiralanan tekneler için fiyatlar günlük kiralamalara kıyasla daha düşüktür. Firmaların bazı dönemlere özel kampanyalar yapması sayesinde kiralama hizmetlerinden çok daha ekonomik bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Size özel fiyat tekliflerini öğrenebilmek için firma ile bir an önce iletişime geçmeniz gerekir. Tüm istek ve taleplerinizi firmaya ilettikten sonra size uygun ödeme koşulları ile fiyat teklifleri yapılacaktır. Hem fiyat hem de organizasyon açısından en uygun teklifleri alabilmek için en hızlı şekilde firmayla irtibat kurmanız ve erken rezervasyon yapmanız önemlidir.

Yatta Kına Organizasyonu

Her geçen gün daha fazla talep edilen teknede kına organizasyonları geleneksel, modern, vintage, şık, sade gibi farklı konseptlerle sunulur. Sayısız konsept seçeneği ile sunulan hizmette müşteri beklentileri daima önceliklidir. Firma temsilcisi ile müşteri arasında yapılan görüşmede teknede kına gecenizde ne tür ayrıntılar istediğinizi açıkça belirtebilirsiniz.

Organizasyon görüşmelerinde tarih ve diğer tüm detaylar konuşulur, akıllardaki tüm soru işaretleri giderilir. Hayalinizdeki gibi bir teknede kına gecesi yapmak için organizasyon firması seçiminde de dikkatli olmanız gerekir. Hizmet skalasının geniş olması ve işe verilen önem sayesinde tüm etkinlikler yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile tamamlanır.

Yatta Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

Kına gecesi organizasyonları yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki gruba ayrılır. Yemekli etkinliklerde menüyü kiralama ile birlikte seçebileceğiniz gibi kendi yemeğinizi kendiniz getirme imkanınız da olacaktır. Dilerseniz ikramlıklar ya da atıştırmalıklarla da kına gecesi yapabilirsiniz. Talebiniz üzerine kiralama kapsamında servis konusunda size yardımcı olan personeller olacaktır. İsterseniz ufak atıştırmalıklar da hizmet kapsamında sağlanabilir.

Lüks yatta kına organizasyonu yapmak istediğinizde kişi sayınız biraz daha kısıtlı, ayırmanız gereken bütçe ise biraz daha yüksek olabilir. Kişi sayısı fazla olan organizasyonları özel davet teknelerinde yapmanız tavsiye edilir. Motor yatlar yapısı gereğince bu tür organizasyonlar için çok fazla uygn değildir.

Teknede ve Yatta Kına Gecesi Hizmetlerinde Neler Var?

Teknede kına organizasyonlarında kişilerin kendi beklentilerini karşılayabilmesi adına farklı paketler düzenlenir. Kınaya özel olarak hazırlanan paketlerde geline özel olarak hazırlanmış özel tasarım ve isimli karşılama masası ile şık karşılama panosu, davetlilere gül suyu ve lokum ikramı, kına tahtı ve cibinliği, kına tahtının her iki yanına yer minderleri, puflar ve özel halı, bayan DJ, kına ekibi, ilk çıkış için geline yelpaze ya da süslü büyük bendir, gelinin çıkışında ve kına boyunca kullanılacak olan süslü ve ışıklı davullar yer alır. Ayrıca isteğe bağlı olarak volkan gösterisi, dans gösterisi, kına nedimeleri ve kına yakım seremonisi, damat ve arkadaşlarına özel showlar ve çok daha fazlası vardır.

Teknede Kına Gecesi Organizasyonu Nasıl Olur?

Kiralama hizmeti veren firmalar bu konuda profesyonel olduklarından dolayı her bir aşama sorunsuz şekilde gerçekleşir. Öncelikle teknenin hareket edeceği bölgede tüm davetliler toplanır ve hareket saati ile birlikte tekne hareket eder. Denize doğru açılan tekne ağır şekilde seyreder. Misafirlere açılan müzik ile yemekli kınalar için ikram süreci başlar. Yemek ikramında misafirlere önceden belirlenmiş olan menüler sunulur. Bazı organizasyonlarda menüde ikram seçimini misafirlerin tercihine bırakmak da mümkündür. Bu tür seçenekli durumlar fiyatlarda artışa neden olacaktır. Yemek kısmının bitmesinin ardından kına gecesine geçilir. Varsa eğer havai fişek ve ışık gösterileri yapılır. Uygun müzikler eşliğinde teknede kına merasimi aşama aşama tamamlanır.

Teknede Kına Organizasyonlarında Nelere Dikkat Edilir?

İlkbahar ve yaz aylarında daha fazla tercih edilen tekne kiralama hizmetlerinden özellikle kına, düğün, doğum günü gibi etkinlikler için yararlanılır. Bu tür etkinliklerin hayal edilen şekilde tamamlanabilmesi için işinde deneyimli organizasyon firmaları ile çalışmak gerekir. Mutlaka birbiriyle uyumlu tercihler yapmanız ve bütçenizi isteklerinize uygun şekilde planlamanız önemlidir.

Organizasyonda dağıtacağınız ikramlıklara kadar her bir detayı önceden belirlemelisiniz. Özellikle ikramlık seçimlerinde alkollü, alkolsüz, kokteyl ve menü seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Teknede kına organizasyonunuzun davetli sayısı ile tekne kapasitesinin uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Her teknenin kapasitesi birbirinden farklı olacağı için beklentilerinizi karşılayacak seçimler yapmalısınız.

Tekne Kiralama ve Kına Organizasyonları Rezervasyon

Tekne kiralamak ve kına organizasyonu gerçekleştirmek istediğinizde mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmalısınız. Online ya da telefon aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz rezervasyonlarda istediğinize uygun seçimleriniz olabilir. Turun başlangıç ve bitiş noktası, etkinliğe katılacak kişi sayısı, saat ve tarih, organizasyon süresi, yiyecek ve içecek seçimi, yeme içme tercihleri, menü tercihleri, organizasyona ait tercihleri belirlemek önemlidir. Ayrıca pasta kesme seremonisi, tekne ve masa süsleme, fotoğraf ve video çekimi, kırmızı halı, alkolsüz içecekler, özel isimli karşılama panosu, gelin duvağı ve el gülü, davul ile gelin çıkışı, kemancı gibi detaylar da organizasyon için oldukça önemlidir. Eğer varsa ek taleplerinizi de rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekir.

Neden Yatta ve Teknede Kına Gecesi Organizasyonu?

Teknede kına gecesi yapmak istediğinizde içeriğini tamamen kendiniz isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Süsleme ya da yemek konusunda endişeye düşmenize gerek yoktur. Salon ya da benzer mekanların kurallarına uymak zorunda kalmadan teknede kına organizasyonu dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Teknede kına organizasyonları hem daha uygun hem de daha lüks olmasıyla bilinir. Bu sayede siz ve misafirleriniz daha özel hissedebilirsiniz. Yeniliklere açık olan ve sıradan kutlamalardan sıkılıp farklı alternatifler arayanlar için teknede kına kiralama hizmeti en doğru seçim olacaktır. Deniz manzarası eşliğinde gerçekleştireceğiniz kutlamalarda ödediğiniz tutarın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Organizasyonda istediğiniz ekstra hizmetler, kaç saatlik ve kişilik bir organizasyon yapacağınız, tercih ettiğiniz teknenin kapasitesi gibi özelliklerin her biri talebinize göre belirlenecektir.

Start typing and press Enter to search